PLAN LEKCJI (201617 I SEMESTR)

 

PLAN LEKCJI - WYCHOWANIE FIZYCZNE ROK SZK. 2016/2017

 

KLASA I A

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

KLASA I B

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

 

KLASA I C

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

KLASA I D

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

KLASA I E

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

KLASA I MG

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

KLASA II A

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

KLASA II B

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

 

KLASA II C

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – WTOREK  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. RAKOWICKA 27) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – WTOREK (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

KLASA III A

 

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – PONIEDZ.  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – PONIEDZ. (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 14:35 – 15:20  – ŚRODA (DZ. +CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

KLASA III B

 

  • WF - SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – PONIEDZ.  (DZIEWCZ.)
  • KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) - 16:30 -  18:00  – PIĄTEK (CHŁ. + DZ.)
  • PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) - 08:30 -  09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
  • BOWLING (AL. POKOJU 44  PLAZA) - 16:00 – 17:00  – CZWARTEK (DZ. + CHŁ.)
  • WF - SALA GIM. (UL. LITEWSKA 34) - 15:45 – 17:15  – PONIEDZ. (CHŁOPCY)
  • PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) - 14:00 – 15:30  – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
  • SIATKÓWKA  (UL. SPASOWSKIEGO 8) - 15:55 – 17:25  – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
  • KULTURYSTYKA (W SZKOLE) - 15:25 – 16:10  – ŚRODA (DZ. +CHŁ.)
  • WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15:30 – 16:15  -  PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
  • TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) - 15: 30 – 16:15 -  PON, CZW. (D+CH)
  • SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) - 16:00  – 17:00 – PON,WT,CZW,PT. (D+CH)

 

 

UWAGA !

  • WYJŚCIE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ, SIATKÓWKĘ I KOSZYKÓWKĘ Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF.  POWRÓT -  INDYWIDUALNIE.
  • WYJŚCIE NA BOWLING Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT -  INDYWIDUALNIE.
  • PRZYJAZD NA PŁYWALNIĘ -  INDYWIDUALNIE. POWRÓT Z PŁYWALNI WYNAJĘTYM AUTOBUSEM POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF.
  • PIŁKA NOŻNASOBOTA –  GRAMY NA ORLIKU UL. URZĘDNICZA 65 LUB W HALI                   W ZIELONKACH (ZIMA). PRZYJAZD I POWRÓT -  INDYWIDUALNIE.
  • WSPINACZKA – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT -  INDYWIDUALNIE.
  • TANIEC – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE                       O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT -  INDYWIDUALNIE.
  • SQUASH – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ, WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE                   O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT -  INDYWIDUALNIE.

 

 

 



 

  • - niewielka liczba uczniów w klasie (do 20 osób)
  • - staranny dobór programów nauczania
  • - zwiększony wymiar zajęć z j.obcych i informatyki
  • - oceny opisowe
  • - bardzo liczny udział uczniów w konkursach pozaszkolnych

[pełna oferta]





06. czerwca – Sejmik szkolny

 

12. czerwca – informacje o przewidywanych ocenach rocznych

 

13. - 18. czerwca -wycieczka dydaktyczna do Szwecji i Danii

 

16. czerwca – dodatkowy dzień wolny od nauki

 

19. czerwca – posiedzenie klasyfikacyjne rady pedagogicznej

 

19. - 30. czerwca – warsztaty Fundacji Kościuszkowskiej

 

23. czerwca – uroczystość zakończenia roku szkolnego

 

27. czerwca – termin zgłaszania przez rodziców zastrzeżeń do ocen rocznych

 

 

 

 

[kalendarium]






 

Małopolskie Kuratorium Oświaty przyznało VI PGA certyfikat Szkoła wyróżniona za wychowanie.

 

 

 

 

 

Destination ImagiNation najbardziej kreatywny program edukacyjny.






W związku z dwusetną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina Sejm RP ogłosił rok 2010 Rokiem Chopinowskim. Głównym organizatorem i koordynatorem obchodów rocznicowych jest powołane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biuro Obchodów Chopin 2010. Biuro odnotowuje rozmaite, duże i małe, inicjatywy jubileuszowe.

 

Nasza szkoła zgłosiła organizowany od siedmiu lat - objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie, którego uczestnikami są uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Finał tegorocznej edycji odbył się 03 marca, miał szczególnie uroczysty charakter, ponieważ towarzyszył mu koncert chopinowski.








Prywatne Gimnazjum Akademickie im. Fryderyka Chopina postanowiło przyznawać specjalne wyróżnienie osobom, szczególnie związanym ze szkołą - „Złotą” lub „Srebrną Nutkę”. Pierwszą „Złotą Nutkę” w historii VI PGA otrzymał założyciel szkoły - dr hab. Jerzy Waligóra.

[więcej]