2010/11/19

NASI UCZNIOWIE W ETAPIE REJONOWYM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

POŁOWA UCZNIÓW NASZEGO GIMNAZJUM ZOSTAŁA ZAKWALIFIKOWANA DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

UCZNIOWIE PRYWATNEGO GIMNAZJUM AKADEMICKIEGO NR 6 IM. F. CHOPINA, KTÓRZY ZOSTALI ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2010/2011.


 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

1. ZUZANNA          BERWECKA
2. PATRYCJA         KOWALSKA
3. MARTYNA         KULAK
4. WERONIKA       KUŹNIAR
5. MICHAŁ             LISOWSKI
6. ALEKSANDRA  NIKONIUK
7. GABRIELA         SZCZYPKA

 

KONKURS MATEMATYCZNY

1. PAWEŁ             CIEŚLIK
2. MATEUSZ         JAGIELSKI
3. JAN                     KAPTURKIEWICZ
4. MARCIN             PORWISZ
5. FILIP                   PRYLIŃSKI
6. ŁUKASZ             SIKORSKI

 

 

KONKURS WIEM WIĘCEJ

 1. PAWEŁ                     CIEŚLIK
2. MACIEJ                    GRZESIUK
3. MATEUSZ                JAGIELSKI
4. KRZYSZTOF             MORAWIECKI
5. MACIEJ                    NOWAK

6. MARCIN                  PORWISZ
7. ŁUKASZ                   SIKORSKI
8. GABRIELA                SZCZYPKA

 

KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

 

1. PAWEŁ                       CIEŚLIK

2. iGNACY                       CZAJEWSKI

3. AMIRA                        GHARBI

4. AGNIESZKA                  MAŚLAKIEWICZ

5. JAKUB                         SŁAWEK

6. MARTA                        WARSZYŃSKA

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

1. KAJA                         SEWERYN
2. ANDRZEJ                  SZYDŁOWSKI

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

1. ZUZANNA               BERWECKA
2. KAROLINA             CHMURA
3. IGNACY                  CZAJEWSKI
4. MACIEJ                    GRZESIUK
5. MATEUSZ                JAGIELSKI
6. ANASTAZJA             KLIMCZYK
7. TOMASZ                   KUBACKA
8. NATASZA                PŁACHTA
9. MARCIN                   PORWISZ
10. KAROLINA             RACHWAŁ
11. MARTA                     WICHEREK
12. MARCIN                   ŻUREK-KANIA

 

KONKURS FIZYCZNY

 

1. PAWEŁ                     CIEŚLIK
2. IGNACY                  CZAJEWSKI
3. MACIEJ                    JANOWSKI

 

KONKURS CHEMICZNY

 

1.      PAWEŁ          CIEŚLIK

2.      AGNIESZKA       PILARSKA

 

KONKURS BIOLOGICZNY

 

1. JAN         KAPTURKIEWICZ

 

KONKURS HISTORYCZNY

1. PAWEŁ          CIEŚLIK

 

KONKURS INFORMATYCZNY

 

1. MATEUSZ                PODRAZA
2. ŁUKASZ                   SIKORSKI
3. MICHAŁ                   KRĘCISZ

    

KONKURS GEOGRAFICZNY

 

1. MACIEJ           GRZESIUK

2. JULIAN            KAUTSCH



 

  • - niewielka liczba uczniów w klasie (do 20 osób)
  • - staranny dobór programów nauczania
  • - zwiększony wymiar zajęć z j.obcych i informatyki
  • - oceny opisowe
  • - bardzo liczny udział uczniów w konkursach pozaszkolnych

[pełna oferta]




 

 

lipiec - sierpień

WAKACJE

 

 

[kalendarium]






 

Małopolskie Kuratorium Oświaty przyznało VI PGA certyfikat Szkoła wyróżniona za wychowanie.

 

 

 

 

 

Destination ImagiNation najbardziej kreatywny program edukacyjny.






W związku z dwusetną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina Sejm RP ogłosił rok 2010 Rokiem Chopinowskim. Głównym organizatorem i koordynatorem obchodów rocznicowych jest powołane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biuro Obchodów Chopin 2010. Biuro odnotowuje rozmaite, duże i małe, inicjatywy jubileuszowe.

 

Nasza szkoła zgłosiła organizowany od siedmiu lat - objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie, którego uczestnikami są uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Finał tegorocznej edycji odbył się 03 marca, miał szczególnie uroczysty charakter, ponieważ towarzyszył mu koncert chopinowski.








Prywatne Gimnazjum Akademickie im. Fryderyka Chopina postanowiło przyznawać specjalne wyróżnienie osobom, szczególnie związanym ze szkołą - „Złotą” lub „Srebrną Nutkę”. Pierwszą „Złotą Nutkę” w historii VI PGA otrzymał założyciel szkoły - dr hab. Jerzy Waligóra.

[więcej]