2017/12/19

Nasi uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych 2017/2018

UCZNIOWIE  GIMNAZJUM AKADEMICKIEGO NR 6 ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO  KONKURSÓW  PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY

1. Tymoteusz Biedroń                (2B, opiekun: mgr Iwona Haduch)
2. Kornelia Reinfuss                   (3A, opiekun: mgr Iwona Haduch)
3. Martyna Hypta                       (3B, opiekun: mgr Iwona Haduch)
4. Aleksandra Piechnik                (3B, opiekun: mgr Iwona Haduch)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

1. Anna Twardowska                  (3A, opiekun: mgr Agata Twardowska)
2. Alina Broda                            (3A, opiekun: mgr Agata Twardowska)
3. Justyna Suchoń                      (3A, opiekun: mgr Agata Twardowska)
4. Greta Stefanini                       (3A, opiekun: mgr Agata Twardowska)
5. Artur Kapera                           (3B, opiekun: mgr Agata Twardowska)
6. Weronika Migacz                     (3B, opiekun: mgr Agata Twardowska)
7. Aleksandra Stępień                 (3B, opiekun: mgr Agata Twardowska)
8. Natalia Radłowska                   (3B, opiekun: mgr Agata Twardowska)
9. Greta Lenort                           (3C, opiekun: mgr Agata Twardowska)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS FIZCZNY

1. Mikołaj Jachowicz                   (3A, opiekun: mgr Jadwiga Wójcicka)
2. Artur Kapera                          (3B, opiekun: mgr Jadwiga Wójcicka)
3. Igor Popiela                            (3B, opiekun: mgr Jadwiga Wójcicka)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

1. Artur Kapera                          (3B, opiekun: mgr Anna Krzemińska-Kaczyńska)
2. Maria Pacyna                          (3C, opiekun: mgr Tomasz Bieńkowski)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

1. Mikołaj Żyła                           (2A, opiekun: mgr Bartosz Szczepanek)
2. Maciej Kamiński                     (2D, opiekun: mgr Krzysztof Kędziora)
3. Alina Broda                            (3A, opiekun: mgr Wojciech Micygała)
4. Szymon Zakielarz                   (3A, opiekun: mgr Wojciech Micygała)
5. Franciszek Hodor                    (3A opiekun: mgr Wojciech Micygała)
6. Gwidon Lenort                        (3C opiekun: mgr Wojciech Micygała)
7. Jan Gilis-Januszewski              (3C opiekun: mgr Wojciech Micygała)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

1. Miłosz Słowiński                     (2B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)
2. Tymoteusz Biedroń                (2B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)
3. Julia Wojtyczek                      (2B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)
4. Wojciech Łabędź                    (2C, opiekun mgr Magdalena Piszczek)
5. Maria Bieszczad                      (2E, opiekun mgr Dorota Nieprzecka)
6. Stanisław Michalik                  (2E, opiekun mgr Dorota Nieprzecka)
7. Rafał Krajewski-Siuda             (3A, opiekun mgr Dorota Nieprzecka)
8. Kornelia Reinfuss                   (3A, opiekun mgr Dorota Nieprzecka)
9. Franciszek Hodor                   (3A, opiekun: mgr Dorota Nieprzecka)

10.  Martyna Hypta                     (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

11.  Artur Kapera                         (3B, opiekun: mgr  Tomasz Kozicki)

12.  Igor Popiela                          (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

13.  Natalia Radłowska                 (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

14.  Natasza Bryksy                     (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

15.  Weronika Migacz                   (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

16.  Szymon Konopek                   (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

17.  Mateusz Halewski                  (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

18.  Aleksandra Fountoukidis         (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

19.  Tomasz Podolak                     (3B, opiekun: mgr Tomasz Kozicki)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1. Magdalena Chromcewicz         (3A, opiekun: mgr Katarzyna Kudla)
2. Maria Gemel                           (2MG, opiekun: mgr Katarzyna Kudla)
3. Alina Broda                            (3A, opiekun: mgr Katarzyna Kudla)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. Omar Abd Alla                       (2MG, opiekun: mgr Katarzyna Sawicka)
2. Brock Adams                         (2MG, opiekun: mgr Katarzyna Sawicka)
3. Aimee Foltak                          (2MG, opiekun: mgr Katarzyna Sawicka)
4. Kaleb Hesskew                       (2MG, opiekun: mgr Katarzyna Sawicka)
5. Andrew Kissell                        (2MG, opiekun: mgr Katarzyna Sawicka)
6. Mikołaj Jankowski                   (2A, opiekun: mgr Michał Musielak)
7. Tymoteusz Biedroń                 (2B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)
8. Gabriela Fąfara                       (2B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)
9. Antoni Skoć                           (2C, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

10.  Zofia Godlewska                    (2C, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

11.  Agnieszka Garbacz                 (2C, opiekun: mgr Michał Jurkowski)

12.  Natalia Bednarska                  (2C, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

13.  Jakub Szymański                    (2E, opiekun: mgr Michał Musielak)

14.  Maria Bieszczad                     (2E, opiekun: mgr Michał Musielak)

15.  Kornela Reinfuss                    (3A, opiekun: mgr Angelika Miroń)

16.  Aleksandra Fountoukidis         (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

17.  Artur Kapera                          (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

18.  Zofia Miętka                           (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

19.  Natalia Radłowska                  (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

20.  Aleksandra Stępień                 (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

21.  Błażej Rozmarynowicz            (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

22.  Michał Burgieł                        (3B, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

23.  Gwidon Lenort                       (3C, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

24.  Maria Pacyna                         (3C, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

25.  Bruno Kästner                        (3C, opiekun: mgr Aleksandra Sołtysik)

26.  Aleksandra Jodłowska             (3C, opiekun: mgr Angelika Miroń)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

1. Tymoteusz Biedroń                (2B, opiekun: mgr Alicja Wielgórska)
2. Zofia Godlewska                    (2C, opiekun: mgr Alicja Wielgórska)
3. Amelia Miśkiewicz                 (3A, opiekun: mgr Alicja Wielgórska)
4. Greta Stefanini                      (3A, opiekun: mgr Marcin Wierzgacz)
5. Aleksandra Piechnik               (3B, opiekun: mgr Alicja Wielgórska)

 

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

1. Maria Bieszczad                     (2E, opiekun: mgr Mariusz Majta)
2. Anna Twardowska                 (3A, opiekun: mgr Ryszard Kijak)
3. Anna Krok                             (3B, opiekun: dr Paweł Sporek)
4. Weronika Migacz                   (3B, opiekun: dr Paweł Sporek)
5. Laura Furtak                         (3C, opiekun: dr Paweł Sporek)

Serdecznie gratulujemy Uczniom i ich Nauczycielom!

 



 

  • - niewielka liczba uczniów w klasie (do 20 osób)
  • - staranny dobór programów nauczania
  • - zwiększony wymiar zajęć z j.obcych i informatyki
  • - oceny opisowe
  • - bardzo liczny udział uczniów w konkursach pozaszkolnych

[pełna oferta]




 

 

lipiec - sierpień

WAKACJE

 

 

[kalendarium]






 

Małopolskie Kuratorium Oświaty przyznało VI PGA certyfikat Szkoła wyróżniona za wychowanie.

 

 

 

 

 

Destination ImagiNation najbardziej kreatywny program edukacyjny.






W związku z dwusetną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina Sejm RP ogłosił rok 2010 Rokiem Chopinowskim. Głównym organizatorem i koordynatorem obchodów rocznicowych jest powołane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biuro Obchodów Chopin 2010. Biuro odnotowuje rozmaite, duże i małe, inicjatywy jubileuszowe.

 

Nasza szkoła zgłosiła organizowany od siedmiu lat - objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie, którego uczestnikami są uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Finał tegorocznej edycji odbył się 03 marca, miał szczególnie uroczysty charakter, ponieważ towarzyszył mu koncert chopinowski.








Prywatne Gimnazjum Akademickie im. Fryderyka Chopina postanowiło przyznawać specjalne wyróżnienie osobom, szczególnie związanym ze szkołą - „Złotą” lub „Srebrną Nutkę”. Pierwszą „Złotą Nutkę” w historii VI PGA otrzymał założyciel szkoły - dr hab. Jerzy Waligóra.

[więcej]