2013/12/06

Nasi uczniwoei w etapie rejonowym konkursów

Następujący uczniowie zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych i tematycznych:

UCZNIOWIE GIMNAZJUM AKADEMICKIEGO , KTÓRZY ZOSTALI ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH W R. SZK. 2013/14

KONKURS INFORMATYCZNY:

  1. JAKUB          KRAKOWIAK
  2. MACIEJ        POZNAŃSKI
  3. MICHAŁ       SATOŁA
  4. MACIEJ        TRĄTNOWIECKI
  5. MACIEJ        TRZCIŃSKI

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1.  BŁAŻEJ          MATUŁA

2.  MAXIMILIAN PETRYS

KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

1. ZUZANNA             DOMSKA

2. NATALIA             JAŃCZYK

3. NATALIA              NIKONIUK

4. KACPER               NOWAK

5. WERONIKA         PIWOWARCZYK

6. ALEKSANDRA    SITKOWSKA

7. STOBIECKA        MARTYNA

8. WÓJCIK               KATARZYNA

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. MILA                     ANTONISZCZAK-PLEŚNIAK

2. JAN                                   CICHY

3. NATALIA              DOMARADZKA

4. KACPER               KUBIEŃ

5. MACIEJ                TRZCIŃSKI

6. FRANCISZEK      VALENCIA

7. KATARZYNA       WÓJCIK

8. JULIA                    ZĄBER

KONKURS CHEMICZNY

1. KRZYSZTOF        PROKOP

2. KAMILA               ROKITA

3. JULIA                    ZĄBER

KONKURS FIZYCZNY

1. MACIEJ                TRZCIŃSKI

KONKURS MATEMATYCZNY

1. PAWEŁ                  MIKULSKI

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

1. NATALIA              DOMARADZKA

2. ZUZANNA DOMARADZKA

3. NATALIA              NIKONIUK

4. MACIEJ                TRZCIŃSKI

KONKURS BIOLOGICZNY

1. ANTONI                ROMANKIEWICZ

2. JULIA                    ZĄBER

KONKURS HISTORYCZNY

1. ZUZANNA DOMARADZKA

2. ZUZANNA DOMSKA

3. EMILIA                 KOZIEŁ

4. BŁAŻEJ                 MATUŁA

KONKURS    WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

1. MACIEJ                GILIS-JANUSZEWSKI

2. BARBARA            STOPYRA

KONKURS LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W L. 1939-1945

1. KACPER               WOJTACHA

KONKURS HISZPANIA - KRAJ, LUDZIE I ICH ZWYCZAJE

1. NATALIA              DOMARADZKA

2. ADA                      DUBIEL

3. KAROLINA             GŁAZIEWICZ

4. WERONIKA            JAKUBIEC

5. MATEUSZ              KOŁODZIEJCZYK

6. KACPER                 KUBIEŃ

7. JAGODA                 KULISA

8. ALEKSANDRA         KUREK

9. ARTUR                   NAGRABA

10. PATRYCJA           PILIŃSKA

11. KAMILA               ROKITA

12. DOMINIK             SROCZYŃSKI

13. WERONIKA          ŚLĘCZKOWSKA

14. PRZEMYSŁAW      ZAROTYŃSKI

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM I NAUCZYCIELOM!



 

  • - niewielka liczba uczniów w klasie (do 20 osób)
  • - staranny dobór programów nauczania
  • - zwiększony wymiar zajęć z j.obcych i informatyki
  • - oceny opisowe
  • - bardzo liczny udział uczniów w konkursach pozaszkolnych

[pełna oferta]




 

 

lipiec - sierpień

WAKACJE

 

 

[kalendarium]






 

Małopolskie Kuratorium Oświaty przyznało VI PGA certyfikat Szkoła wyróżniona za wychowanie.

 

 

 

 

 

Destination ImagiNation najbardziej kreatywny program edukacyjny.






W związku z dwusetną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina Sejm RP ogłosił rok 2010 Rokiem Chopinowskim. Głównym organizatorem i koordynatorem obchodów rocznicowych jest powołane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biuro Obchodów Chopin 2010. Biuro odnotowuje rozmaite, duże i małe, inicjatywy jubileuszowe.

 

Nasza szkoła zgłosiła organizowany od siedmiu lat - objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie, którego uczestnikami są uczniowie małopolskich szkół podstawowych. Finał tegorocznej edycji odbył się 03 marca, miał szczególnie uroczysty charakter, ponieważ towarzyszył mu koncert chopinowski.








Prywatne Gimnazjum Akademickie im. Fryderyka Chopina postanowiło przyznawać specjalne wyróżnienie osobom, szczególnie związanym ze szkołą - „Złotą” lub „Srebrną Nutkę”. Pierwszą „Złotą Nutkę” w historii VI PGA otrzymał założyciel szkoły - dr hab. Jerzy Waligóra.

[więcej]